mobil onay

Mobil Onay, SMS Onay ve ya Mobil Doğrulama Nedir?

Mobil Onay Nedir?

Mobil onay, web sitelerinin sizden istediği telefon numarası doğrulamasına verilen addır. Bu tarz web sitelerine telefon numaralarını vermek istemeyen müşterilerimiz sahte telefon numarası ile sms onayı yapmak için bizden hizmet almaktadır. Eğer sizde fake telefon numarası alıp sms doğrulaması yapmak istiyorsanız bizden hizmet alabilirsiniz.

Servisler

Google,

Facebook,

Twitter,

WhatsApp

Instagram

Discord

Telegram

Airbnb

WeChat

Tinder

Netflix

Microsoft

Amazon/Aws

Yahoo

Mail.Ru

Ve bir çok özellik ve ülkeyle telefon onay sistemimiz sizlerle

Neden mobil onayim hem en ucuz hemde daha hızlı bir sistem saniyeler içinde sizlere onay kodunu verebiliyor

Mobil Onay Nerede Kullanılır? 

Mobil sms  onayı whatsapp, facebook, instagram, twitter, google , hotmail, başta  olmak üzere  yüzlerce serviste  kullanılabilmektedir. Numara  doğrulama  işlemi  oldukça basit bir işlemdir. Bir kez onay kodu alınan numara bir kez daha kullanılmaz ( Whatsapp’ ta kullanmaya devam edebilirsiniz fakat  herhangi bir kullanım zamanı  garantisi  bulunmamaktadır.

Mobil onay yada mobil sms onay  sosyal medya sitelerinin  bir cep telefonu  kullanıcısının  numarasını doğrulamak için kullandığı, kod gönderim ve doğrulama aşamasından oluşan  sanal doğrulama sitemdir. Mobil doğrulama sayesinde  ilgili  hesapta kullanım hakları ve  kullanım özelliklerine  numara üzerinden erişilebilmektedir. Mobil onay  neredeyse tüm sosyal medya ve  mail hizmeti  veren internet  kuruluşlarında hatta bazı  büyük alışveriş sitelerinde etkin olarak  kullanılmaktadır. Mobil sms doğrulama sayesinde  birden fazla sosyal medya hesabı  kontrol edilebilmekte ve kişi kendi  kullandığı  şahi telefon numarasını vermekten  kurtulabilmektedir.

Site

Hakkında agrzm

Ayrıca Kontrol Et

smm panel,smm panel scripti

BoostPanel – SMM Panel Scripti

BoostPanel , kullanımı kolay bir panel ile Sosyal Medya Pazarlama Hizmetlerinizi satmanıza izin veren ve satmanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir